Mercedes-Benz 250 SE |
|
| Üretim aralığı | Eylül 1965 - Ocak 1968 |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | S-Class 108 109 seri |
| 1965-1972 | |
| Alt model | W108 S-Class Limousine (SE) |
| 1965-1972 | |
| Sınıf | Full lüks otomobil |
| Kasa tipi | sedan |
| Uzunluk | 4900 mm / 192.9 in |
| Genişlik | 1810 mm / 71.3 in |
| Yükseklik | 1440 mm / 56.7 in |
| Yerden yükseklik | |
| Boş ağırlık | 1480 kg / 3263 lbs |
| Taşıma yükü: | 500 kg / 1102 lbs |
| Motor | Daimler-Benz M 129 |
| Silindir | Sıralı 6 |
| Motor kapasitesi | 2496 cm3 / 152.4 cui |
| Motor gücü | 110 kW / 150 PS / 148 hp 126.5 kW / 172 PS / 170 hp |
| Şanzıman | Manuel 4 vites |
| Max. Hız | 190 km/h / 118 mph |
22 Kasım 2014 Cumartesi
Mercedes Benz 250 SE (1965-1968)
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)








0 yorum:
Yorum Gönder