| Mercedes-Benz 200 D | |
| Bu özelliklere sahip araçların üretim/ satış dönemi | Eylül 1982 - Ağustos 1983 |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | 200-300 123 series |
| 1976-1986 | |
| Alt model | W123 Sedan Serie 3 |
| 1982-1985 | |
| Sınıf | Lüks orta sınıf |
| Kasa tipi | sedan |
| Uzunluk | 4725 mm / 186 in |
| Genişlik | 1786 mm / 70.3 in |
| Yükseklik | 1438 mm / 56.6 in |
| Yerden yükseklik | 165 mm / 6.5 in |
| Boş ağırlık | 1400 kg / 3086 lbs |
| Taşıma yükü | 520 kg / 1146 lbs |
| Motor | Daimler-Benz OM615 |
| Silindir | Sıralı 4 |
| Motor kapasitesi | 1988 cm3 / 121.6 cui |
| Motor gücü net | 44 kW / 60 PS / 59 hp (DIN) |
| / 4400 | |
| Motor gücü brüt | |
| Depo kapasitesi | 65 liter / 17.2 U.S. gal / 14.3 imp. gal |
| Yağ kapasitesi | 5 liter / 5.3 U.S. qt / 4.4 imp. qt |
| Soğutma suyu kapasitesi | 10.2 liter / 10.8 U.S. qt / 9 imp. qt |
| Şanzıman | manuel 4 vites |
| Max. Hız | 135 km/h / 84 mph |
| Yakıt tüketimi | 90/120/şehir içi/ortalama |
| 7.1 / 10.2 / 9.5 (8.9) l/100km |
17 Aralık 2014 Çarşamba
Mercedes-Benz 200 D (1982-1983)
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)








0 yorum:
Yorum Gönder