| Mercedes-Benz 200 (low compr.) | |
| Bu özelliklere sahip araçların üretim/ satış dönemi | Ağustos 1979 - Ağustos 1980 |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | 200-300 123 series |
| 1976-1986 | |
| Alt model | W123 Sedan Serie 2 |
| 1979-1982 | |
| Sınıf | Lüks orta sınıf |
| Kasa tipi | sedan |
| Uzunluk | 4725 mm / 186 in |
| Genişlik | 1786 mm / 70.3 in |
| Yükseklik | 1438 mm / 56.6 in |
| Yerden yükseklik | 165 mm / 6.5 in |
| Boş ağırlık | 1340 kg / 2954 lbs |
| Taşıma yükü | 520 kg / 1146 lb |
| Motor | Daimler-Benz M 115 |
| Silindir | Sıralı 4 |
| Motor kapasitesi | 1988 cm3 / 121.6 cui |
| Motor gücü net | 62 kW / 84 PS / 83 hp (DIN) |
| / 4800 | |
| Motor gücü brüt | |
| Şanzıman | Manuel 4 vites |
| Max. Hız | |
| Yakıt tüketimi | şehir d./şehir iç/otoban/ort. |
| 8.2-10.5 / 11.3-14.4 / 11.5-14.7 / 10.6 | |
10 Aralık 2014 Çarşamba
Mercedes-Benz 200 (low compr.) (1979-1980)
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)








0 yorum:
Yorum Gönder