| Mercedes-Benz 230 C Otomatik | |
| Bu özelliklere sahip araçların üretim/ satış dönemi | Haziran 1977 - Haziran 1980 |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | 200-300 123 series |
| 1976-1986 | |
| Alt model | C123 Coupe |
| 1977-1986 | |
| Sınıf | Lüks orta sınıf |
| Kasa tipi | hardtop coupe |
| Uzunluk | 4640 mm / 182.7 in |
| Genişlik | 1786 mm / 70.3 in |
| Yükseklik | 1395 mm / 54.9 in |
| Yerden yükseklik | |
| Boş ağırlık | 1375 kg / 3031 lbs |
| Taşıma yükü | 520 kg / 1146 lbs |
| Motor | Daimler-Benz M 115 |
| Silindir | Sıralı 4 |
| Motor kapasitesi | 2307 cm3 / 140.7 cui |
| Motor gücü net | 80 kW / 109 PS / 107 hp (DIN) |
| / 4800 | |
| Motor gücü brüt | |
| Şanzıman | Otomatik 4 vites |
| Max. Hız | 165 km/h / 103 mph |
| Yakıt tüketimi | 11.7 l/100km |
3 Aralık 2014 Çarşamba
Mercedes-Benz 230 C Otomatik (1977-1980)
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)







0 yorum:
Yorum Gönder