| Mercedes-Benz 230 E Otomatik | |
| Bu özelliklere sahip araçların üretim/ satış dönemi | Mayıs 1983 - Kasım 1985 |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | 200-300 123 series |
| 1976-1986 | |
| Alt model | W123 Sedan Serie 3 |
| 1982-1985 | |
| Sınıf | Lüks orta sınıf |
| Kasa tipi | sedan |
| Uzunluk | 4725 mm / 186 in |
| Genişlik | 1786 mm / 70.3 in |
| Yükseklik | 1438 mm / 56.6 in |
| Yerden yükseklik | 165 mm / 6.5 in |
| Boş ağırlık | 1370 kg / 3020 lbs |
| Taşıma yükü | 520 kg / 1146 lbs |
| Motor | Daimler-Benz M 102 E 23 (102.980) |
| Silindir | Sıralı 4 |
| Motor kapasitesi | 2299 cm3 / 140.4 cui |
| Motor gücü net | 100 kW / 136 PS / 134 hp (DIN) |
| / 5100 | |
| Motor gücü brüt | |
| Depo kapasitesi | 65 liter / 17.2 U.S. gal / 14.3 imp. gal |
| Yağ kapasitesi | 4.3 liter / 4.5 U.S. qt / 3.8 imp. qt |
| Soğutma suyu kapasitesi | 8.5 liter / 9 U.S. qt / 7.5 imp. qt |
| Şanzıman | Otomatik 4 vites |
| Max. Hız | 175 km/h / 109 mph |
| Yakıt tüketimi | 90/120/şehir içi/ortalama |
| 8.3 / 10.5 / 12.3 (10.4) l/100km | |
18 Aralık 2014 Perşembe
Mercedes-Benz 230 E Otomatik (1983-1985)
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)








0 yorum:
Yorum Gönder