| Mercedes-Benz 230 Otomatik | |
| ABD'de satışa sunulmuştur. | |
| Bu özelliklere sahip araçların üretim/ satış dönemi | Aralık 1976 - Eylül 1978 |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | 200-300 123 series |
| 1976-1986 | |
| Alt model | W123 Sedan Serie 1 |
| 1976-1979 | |
| Sınıf | Lüks orta sınıf |
| Kasa tipi | sedan |
| Uzunluk | 4849 mm / 190.9 in |
| Genişlik | 1786 mm / 70.3 in |
| Yükseklik | 1438 mm / 56.6 in |
| Yerden yükseklik | 165 mm / 6.5 in |
| Boş ağırlık | 1393 kg / 3071 lbs |
| Taşıma yükü | |
| Motor | Daimler-Benz M 115 |
| Silindir | Sıralı 4 |
| Motor kapasitesi | 2307 cm3 / 140.7 cui |
| Motor gücü net | 64 kW / 87 PS / 86 hp (SAE net) |
| / 4800 | |
| Motor gücü brüt | |
| Şanzıman | otomatik 4 vites |
| Max. Hız | |
| Yakıt tüketimi | Şehir d./Şehir içi/otoban/ort. |
| 9.1-11.6/13.8-17.6/12.3-15.8/12.3 |
6 Aralık 2014 Cumartesi
Mercedes-Benz 230 Otomatik (1976-1978) US
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)








0 yorum:
Yorum Gönder