| Mercedes-Benz 240 D (1983) | |
| Abd'de satışa sunulmuştur. | |
| Bu özelliklere sahip araçların üretim/ satış dönemi | 1982 ortaları - 1983 ortaları |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | 200-300 123 series |
| 1976-1986 | |
| Alt model | W123 Sedan Serie 3 |
| 1982-1985 | |
| Sınıf | Lüks orta sınıf |
| Kasa tipi | sedan |
| Uzunluk | 4725 mm / 186 in |
| Genişlik | 1786 mm / 70.3 in |
| Yükseklik | 1438 mm / 56.6 in |
| Yerden yükseklik | 165 mm / 6.5 in |
| Boş ağırlık | 1431 kg / 3155 lbs |
| Taşıma yükü | |
| Motor | Daimler-Benz OM616 |
| Silindir | Sıralı 4 |
| Motor kapasitesi | 2404 cm3 / 146.6 cui |
| Motor gücü net | 50 kW / 68 PS / 67 hp (SAE net) |
| / 4000 | |
| Motor gücü brüt | |
| Depo kapasitesi | 65 liter / 17.2 U.S. gal / 14.3 imp. gal |
| Yağ kapasitesi | 6.5 liter / 6.9 U.S. qt / 5.7 imp. qt |
| Soğutma suyu kapasitesi | 9.6 liter / 10.2 U.S. qt / 8.4 imp. qt |
| Şanzıman | manuel 4 vites |
| Max. Hız | |
| Yakıt tüketimi | şehir d./şehir i./otoban/ortalama |
| 6.5-8.3 / 7.7-9.8 / 10.1-12.9 / 7.9 |
18 Aralık 2014 Perşembe
Mercedes-Benz 240 D (1982-1983) US
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)







0 yorum:
Yorum Gönder