| Mercedes-Benz 240 D 5 vites | |
| Bu özelliklere sahip araçların üretim/ satış dönemi | Şubat 1982 - Ağustos 1982 |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | 200-300 123 series |
| 1976-1986 | |
| Alt model | W123 Sedan Serie 2 |
| 1979-1982 | |
| Sınıf | Lüks orta sınıf |
| Kasa tipi | sedan |
| Uzunluk | 4725 mm / 186 in |
| Genişlik | 1786 mm / 70.3 in |
| Yükseklik | 1438 mm / 56.6 in |
| Yerden yükseklik | 165 mm / 6.5 in |
| Boş ağırlık | 1385 kg / 3053 lbs |
| Taşıma yükü | 520 kg / 1146 lbs |
| Motor | Daimler-Benz OM616 |
| Silindir | Sıralı 4 |
| Motor kapasitesi | 2399 cm3 / 146.6 cui |
| Motor gücü net | 53 kW / 72 PS / 71 hp (DIN) |
| / 4400 | |
| Motor gücü brüt | |
| Şanzıman | Getrag manuel 5 vites |
| Max. Hız | 143 km/h / 89 mph |
| Yakıt tüketimi | 90/120/şehir içi/ortalama |
| 6.3 / 8.7 / 9.5 (8.2) l/100km |
16 Aralık 2014 Salı
Mercedes-Benz 240 D 5 vites (1982-1982)
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)








0 yorum:
Yorum Gönder