| Mercedes-Benz 240 D Otomatik (1981) | |
| Bu özelliklere sahip araçların üretim/ satış dönemi | 1980 ortaları - 1981 ortaları |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | 200-300 123 series |
| 1976-1986 | |
| Alt model | W123 Sedan Serie 2 |
| 1979-1982 | |
| Sınıf | Lüks orta sınıf |
| Kasa tipi | sedan |
| Uzunluk | 4849 mm / 190.9 in |
| Genişlik | 1786 mm / 70.3 in |
| Yükseklik | 1438 mm / 56.6 in |
| Yerden yükseklik | 165 mm / 6.5 in |
| Boş ağırlık | 1420 kg / 3131 lbs |
| Taşıma yükü | |
| Motor | Daimler-Benz OM616 |
| Silindir | Sıralı 4 |
| Motor kapasitesi | 2404 cm3 / 146.6 cui |
| Motor gücü net | 50 kW / 68 PS / 67 hp (SAE net) |
| / 4000 | |
| Motor gücü brüt | |
| Şanzıman | Otomatik 4 vites |
| Max. Hız | |
| Yakıt tüketimi | şehir d./şehir iç/otoban/ort. |
| 6.8-8.7 / 8.8-11.3 / - / 8.6 | |
16 Aralık 2014 Salı
Mercedes-Benz 240 D Otomatik (1980-1981) US
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)








0 yorum:
Yorum Gönder