| Mercedes-Benz 250 5 vites | |
| Bu özelliklere sahip araçların üretim/ satış dönemi | Eylül 1982 - Aralık 1985 |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | 200-300 123 series |
| 1976-1986 | |
| Alt model | W123 Sedan Serie 3 |
| 1982-1985 | |
| Sınıf | Lüks orta sınıf |
| Kasa tipi | sedan |
| Uzunluk | 4725 mm / 186 in |
| Genişlik | 1786 mm / 70.3 in |
| Yükseklik | 1438 mm / 56.6 in |
| Yerden yükseklik | 165 mm / 6.5 in |
| Boş ağırlık | 1410 kg / 3108 lbs |
| Taşıma yükü | 520 kg / 1146 lbs |
| Motor | Daimler-Benz M 123 V 25 |
| Silindir | Sıralı 6 |
| Motor kapasitesi | 2525 cm3 / 154.3 cui |
| Motor gücü net | 103 kW / 140 PS / 138 hp (DIN) |
| / 5500 | |
| Motor gücü brüt | |
| Depo kapasitesi | 65 liter / 17.2 U.S. gal / 14.3 imp. gal |
| Yağ kapasitesi | 6.5 liter / 6.9 U.S. qt / 5.7 imp. qt |
| Soğutma suyu kapasitesi | 10.3 liter / 10.9 U.S. qt / 9.1 imp. qt |
| Şanzıman | Manuel 5 vites |
| Max. Hız | 185 km/h / 115 mph |
| Yakıt tüketimi | 90/120/şehir içi/ortalama |
| 8.6 / 10.4 / 14.8 (11.3) l/100km |
17 Aralık 2014 Çarşamba
Mercedes-Benz 250 5 vites (1982-1985)
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)








0 yorum:
Yorum Gönder