| Mercedes-Benz 250 C (1970) | |
| Abd'de satışa sunulmuştur. | |
| Bu özelliklere sahip araçların üretim/ satış dönemi | 1969 ortaları - 1970 ortaları |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | 200-280 W114 W115 /8 |
| 1967-1976 | |
| Alt model | C114 Coupe Serie 1 |
| 1968-1973 | |
| Sınıf | Lüks orta sınıf |
| Kasa tipi | hardtop coupe |
| Uzunluk | 4685 mm / 184.5 in |
| Genişlik | 1790 mm / 70.5 in |
| Yükseklik | 1395 mm / 54.9 in |
| Yerden yükseklik | 170 mm / 6.7 in |
| Boş ağırlık | 1406 kg / 3100 lbs |
| Taşıma yükü | 489 kg / 1078 lbs |
| Motor | Daimler-Benz M 114 |
| Silindir | Sıralı 6 |
| Motor kapasitesi | 2496 cm3 / 152.4 cui |
| Motor gücü net | |
| Motor gücü brüt | 109 kW / 148 PS / 146 hp (SAE) |
| / 5600 | |
| Depo kapasitesi | 65 liter / 17.2 U.S. gal / 14.3 imp. gal |
| Yağ kapasitesi | 5.5 liter / 5.8 U.S. qt / 4.8 imp. qt |
| Soğutma suyu kapasitesi | 10 liter / 10.6 U.S. qt / 8.8 imp. qt |
| Şanzıman | manuel 4 vites |
| Max. Hız | 180 km/h / 112 mph |
| Yakıt tüketimi | Şehir d./şehir i./ otoban/ortalama |
| 9.2-11.7 / 12.9-16.4 / 12.3-15.8 / 12 |
22 Aralık 2014 Pazartesi
Mercedes-Benz 250 C (1969-1970)US
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)







0 yorum:
Yorum Gönder