| Mercedes-Benz 250 C (1971) | |
| Abd'de satışa sunulmuştur. | |
| Bu özelliklere sahip araçların üretim/ satış dönemi | 1970 ortaları - 1971 ortaları |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | 200-280 W114 W115 /8 |
| 1967-1976 | |
| Alt model | C114 Coupe Serie 1 |
| 1968-1973 | |
| Sınıf | Lüks orta sınıf |
| Kasa tipi | hardtop coupe |
| Uzunluk | 4685 mm / 184.5 in |
| Genişlik | 1790 mm / 70.5 in |
| Yükseklik | 1395 mm / 54.9 in |
| Yerden yükseklik | 170 mm / 6.7 in |
| Boş ağırlık | 1395 kg / 3075 lbs |
| Taşıma yükü | 520 kg / 1078 lbs |
| Motor | Daimler-Benz M 130 E 28 |
| Silindir | Sıralı 6 |
| Motor kapasitesi | 2778 cm3 / 169.9 cui |
| Motor gücü net | |
| Motor gücü brüt | 117 kW / 159 PS / 157 hp (SAE) |
| / 5400 | |
| Depo kapasitesi | 65 liter / 17.2 U.S. gal / 14.3 imp. gal |
| Yağ kapasitesi | 6 liter / 6.3 U.S. qt / 5.3 imp. qt |
| Soğutma suyu kapasitesi | 10.6 liter / 11.2 U.S. qt / 9.3 imp. qt |
| Şanzıman | Otomatik 4 vites |
| Max. Hız | |
| Yakıt tüketimi | Şehir d./şehir i./ otoban/ortalama |
| 10.6-13.6 / 16.6-21.2 / 13.8-17.6 / 14.6 |
22 Aralık 2014 Pazartesi
Mercedes-Benz 250 C (1970-1971) US
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)







0 yorum:
Yorum Gönder