| Mercedes-Benz 250 C 5 vites | |
| Bu özelliklere sahip araçların üretim/ satış dönemi | Ağustos 1973 - Haziran 1976 |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | 200-280 W114 W115 /8 |
| 1967-1976 | |
| Alt model | C114 Coupe Serie 2 |
| 1973-1976 | |
| Sınıf | Lüks orta sınıf |
| Kasa tipi | hardtop coupe |
| Uzunluk | 4680 mm / 184.3 in |
| Genişlik | 1790 mm / 70.5 in |
| Yükseklik | 1395 mm / 54.9 in |
| Yerden yükseklik | 170 mm / 6.7 in |
| Boş ağırlık | 1395 kg / 3075 lbs |
| Taşıma yükü | 520 kg / 1146 lbs |
| Motor | Daimler-Benz M 130 E 28 |
| Silindir | Sıralı 6 |
| Motor kapasitesi | 2778 cm3 / 169.9 cui |
| Motor gücü net | 95.5 kW / 130 PS / 128 hp (DIN) |
| / 5000 | |
| Motor gücü brüt | |
| Depo kapasitesi | 78 liter / 20.6 U.S. gal / 17.1 imp. gal |
| Yağ kapasitesi | 6 liter / 6.3 U.S. qt / 5.3 imp. qt |
| Soğutma suyu kapasitesi | 10.6 liter / 11.2 U.S. qt / 9.3 imp. qt |
| Şanzıman | manuel 5 vites |
| Max. Hız | 180 km/h / 112 mph |
| Yakıt tüketimi | |
| 12.5 l/100km |
25 Aralık 2014 Perşembe
Mercedes-Benz 250 C 5 vites
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)







0 yorum:
Yorum Gönder