| Mercedes-Benz 280 | |
| Bu özelliklere sahip araçların üretim/ satış dönemi | Ocak 1976 - Nisan 1977 |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | 200-300 123 series |
| 1976-1986 | |
| Alt model | W123 Sedan Serie 1 |
| 1976-1979 | |
| Sınıf | Lüks orta sınıf |
| Kasa tipi | sedan |
| Uzunluk | 4725 mm / 186 in |
| Genişlik | 1786 mm / 70.3 in |
| Yükseklik | 1438 mm / 56.6 in |
| Yerden yükseklik | 165 mm / 6.5 in |
| Boş ağırlık | 1455 kg / 3208 lbs |
| Taşıma yükü | 520 kg / 1146 lbs |
| Motor | Daimler-Benz M 110 |
| Silindir | Sıralı 6 |
| Motor kapasitesi | 2746 cm3 / 167.9 cui |
| Motor gücü net | 115 kW / 156 PS / 154 hp (DIN) |
| / 5500 | |
| Motor gücü brüt | |
| Şanzıman | manuel 4 vites |
| Max. Hız | 190 km/h / 118 mph |
| Yakıt tüketimi | 12.5 l/100km |
5 Aralık 2014 Cuma
Mercedes-Benz 280 (1976-1977)
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)

.jpg)






0 yorum:
Yorum Gönder