| Mercedes-Benz 280 C Otomatik | |
| Bu özelliklere sahip araçların üretim/ satış dönemi | Haziran 1972 - Ağustos 1973 |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | 200-280 W114 W115 /8 |
| 1967-1976 | |
| Alt model | C114 Coupe Serie 1 |
| 1968-1973 | |
| Sınıf | Lüks orta sınıf |
| Kasa tipi | hardtop coupe |
| Uzunluk | 4685 mm / 184.5 in |
| Genişlik | 1790 mm / 70.5 in |
| Yükseklik | 1395 mm / 54.9 in |
| Yerden yükseklik | |
| Boş ağırlık | 1440 kg / 3175 lbs |
| Taşıma yükü | 520 kg / 1146 lbs |
| Motor | Daimler-Benz M 110 |
| Silindir | Sıralı 6 |
| Motor kapasitesi | 2746 cm3 / 167.9 cui |
| Motor gücü net | 117.5 kW / 160 PS / 158 hp (DIN) |
| / 5500 | |
| Motor gücü brüt | 132 kW / 180 PS / 177 hp (SAE) |
| / 5750 | |
| Depo kapasitesi | 78 liter / 20.6 U.S. gal / 17.1 imp. gal |
| Yağ kapasitesi | 6 liter / 6.3 U.S. qt / 5.3 imp. qt |
| Soğutma suyu kapasitesi | 9.7 liter / 10.3 U.S. qt / 8.5 imp. qt |
| Şanzıman | Otomatik 4 vites |
| Max. Hız | 185 km/h / 115 mph |
| Yakıt tüketimi | |
| 12.5 l/100km | |
22 Aralık 2014 Pazartesi
Mercedes-Benz 280 C Otomatik (1972-1973)
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)

.jpg)






0 yorum:
Yorum Gönder