| Mercedes-Benz 280 CE Otomatik | |
| Bu özelliklere sahip araçların üretim/ satış dönemi | Ağustos 1979 - Eylül 1981 |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | 200-300 123 series |
| 1976-1986 | |
| Alt model | C123 Coupe |
| 1977-1986 | |
| Sınıf | Lüks orta sınıf |
| Kasa tipi | hardtop coupe |
| Uzunluk | 4640 mm / 182.7 in |
| Genişlik | 1786 mm / 70.3 in |
| Yükseklik | 1395 mm / 54.9 in |
| Yerden yükseklik | |
| Boş ağırlık | 1450 kg / 3197 lbs |
| Taşıma yükü | 520 kg / 1146 lbs |
| Motor | Daimler-Benz M 110 |
| Silindir | Sıralı 6 |
| Motor kapasitesi | 2746 cm3 / 167.9 cui |
| Motor gücü net | 136 kW / 185 PS / 182 hp (DIN) |
| / 5800 | |
| Motor gücü brüt | |
| Şanzıman | Otomatik 4 vites |
| Max. Hız | 195 km/h / 121 mph |
| Yakıt tüketimi | 90km/s-120km/s-şehir-(ortalama) L/100km |
| 10.3 / 13.2 / 17.1 (13.5) l/100km | |
3 Aralık 2014 Çarşamba
Mercedes-Benz 280 CE Otomatik (1979-1981)
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)








0 yorum:
Yorum Gönder