| Mercedes-Benz 280 E Otomatik | |
| İsviçre'de satışa sunulmuştur. | |
| Bu özelliklere sahip araçların üretim/ satış dönemi | 1984 ortaları - Aralık 1985 |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | 200-300 123 series |
| 1976-1986 | |
| Alt model | W123 Sedan Serie 3 |
| 1982-1985 | |
| Sınıf | Lüks orta sınıf |
| Kasa tipi | sedan |
| Uzunluk | 4725 mm / 186 in |
| Genişlik | 1786 mm / 70.3 in |
| Yükseklik | 1438 mm / 56.6 in |
| Yerden yükseklik | 165 mm / 6.5 in |
| Boş ağırlık | 1475 kg / 3252 lbs |
| Taşıma yükü | 520 kg / 1146 lbs |
| Motor | Daimler-Benz M 110 |
| Silindir | Sıralı 6 |
| Motor kapasitesi | 2746 cm3 / 167.9 cui |
| Motor gücü net | 125 kW / 170 PS / 168 hp (DIN) |
| / 5500 | |
| Motor gücü brüt | |
| Depo kapasitesi | 80 liter / 21.2 U.S. gal / 17.6 imp. gal |
| Yağ kapasitesi | 6.5 liter / 6.9 U.S. qt / 5.7 imp. qt |
| Soğutma suyu kapasitesi | 10.3 liter / 10.9 U.S. qt / 9.1 imp. qt |
| Şanzıman | Otomatik 4 vites |
| Max. Hız | 185 km/h / 115 mph |
| Yakıt tüketimi | şehir d./şehir i./otoban/ortalama |
| 9.3-11.8/14.6-18.6/11.9-15.2/12.8 | |
19 Aralık 2014 Cuma
Mercedes-Benz 280 E Otomatik (1984-1985) CH
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)








0 yorum:
Yorum Gönder