| Mercedes-Benz 300 D Otomatik | |
| Bu özelliklere sahip araçların üretim/ satış dönemi | Ağustos 1979 - Eylül 1981 |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | 200-300 123 series |
| 1976-1986 | |
| Alt model | W123 Sedan Serie 2 |
| 1979-1982 | |
| Sınıf | Lüks orta sınıf |
| Kasa tipi | sedan |
| Uzunluk | 4725 mm / 186 in |
| Genişlik | 1786 mm / 70.3 in |
| Yükseklik | 1438 mm / 56.6 in |
| Yerden yükseklik | 165 mm / 6.5 in |
| Boş ağırlık | 1445 kg / 3186 lbs |
| Taşıma yükü | 520 kg / 1146 lb |
| Motor | Daimler-Benz OM617 |
| Silindir | Sıralı 5 |
| Motor kapasitesi | 3005 cm3 / 183.2 cui |
| Motor gücü net | 65 kW / 88 PS / 87 hp (DIN) |
| / 4400 | |
| Motor gücü brüt | |
| Şanzıman | otomatik 4 vites |
| Max. Hız | 150 km/h / 93 mph |
| Yakıt tüketimi | 90/120/şehir içi/ortalama |
| 8.8 / 12.4 / 10.4 (10.5) l/100km | |
12 Aralık 2014 Cuma
Mercedes-Benz 300 D Otomatik (1979-1981)
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)








0 yorum:
Yorum Gönder