| Mercedes-Benz 300 D Turbo Diesel (1983) | |
| Abd'de satışa sunulmuştur. | |
| Bu özelliklere sahip araçların üretim/ satış dönemi | Ekim 1982 - 1983 ortaları |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | 200-300 123 series |
| 1976-1986 | |
| Alt model | W123 Sedan Serie 3 |
| 1982-1985 | |
| Sınıf | Lüks orta sınıf |
| Kasa tipi | sedan |
| Uzunluk | 4725 mm / 186 in |
| Genişlik | 1786 mm / 70.3 in |
| Yükseklik | 1438 mm / 56.6 in |
| Yerden yükseklik | 165 mm / 6.5 in |
| Boş ağırlık | 1625 kg / 3582 lbs |
| Taşıma yükü | 455 kg / 1003 lbs |
| Motor | Daimler-Benz OM617 |
| Silindir | Sıralı 5 |
| Motor kapasitesi | 2998 cm3 / 183.2 cui |
| Motor gücü net | 92 kW / 125 PS / 123 hp (SAE net) |
| / 4350 | |
| Motor gücü brüt | |
| Depo kapasitesi | 80 liter / 21.2 U.S. gal / 17.6 imp. gal |
| Yağ kapasitesi | 8.6 liter / 9.1 U.S. qt / 7.6 imp. qt |
| Soğutma suyu kapasitesi | 12 liter / 12.7 U.S. qt / 10.6 imp. qt |
| Şanzıman | Otomatik 4 vites |
| Max. Hız | 165 km/h / 103 mph |
| Yakıt tüketimi | şehir d./şehir i./otoban/ortalama |
| 7.7-9.8 / 11.5-14.7 / 10.3-13.1 / 10.3 | |
18 Aralık 2014 Perşembe
Mercedes-Benz 300 D Turbo Diesel (1982-1983) US
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)








The King Casino - Atlantic City, NJ | Jancasino
YanıtlaSilCome on in the King Casino for fun, no 1xbet korean wagering requirements, delicious dining, and enjoyable casino worrione.com gaming all at the septcasino.com heart https://vannienailor4166blog.blogspot.com/ of Atlantic https://jancasino.com/review/merit-casino/ City.