| Mercedes-Benz 200 (low compr.) | |
| Bu özelliklere sahip araçların üretim/ satış dönemi | Ağustos 1973 - Aralık 1976 |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | 200-280 W114 W115 /8 |
| 1967-1976 | |
| Alt model | W115 Sedan Serie 2 |
| 1973-1976 | |
| Sınıf | Lüks orta sınıf |
| Kasa tipi | sedan |
| Çekiş | Arkadan Çekişli |
| Uzunluk | 4680 mm / 184.3 in |
| Genişlik | 1770 mm / 69.7 in |
| Yükseklik | 1440 mm / 56.7 in |
| Yerden yükseklik | 175 mm / 6.9 in |
| Boş ağırlık | 1340 kg / 2954 lbs |
| Taşıma yükü | 520 kg / 1146 lbs |
| Motor | Daimler-Benz M 115 |
| Motor Tipi | Benzin |
| Ek özellikler | Stromberg 175 CDT |
| Silindir | sıralı 4 |
| Motor kapasitesi | 1988 cm3 / 121.6 cui |
| Motor gücü net | 62.5 kW / 85 PS / 84 hp (DIN) |
| / 5000 | |
| Motor gücü brüt | |
| Depo kapasitesi | 65 liter / 17.2 U.S. gal / 14.3 imp. gal |
| Yağ kapasitesi | 5 liter / 5.3 U.S. qt / 4.4 imp. qt |
| Soğutma suyu kapasitesi | 10.5 liter / 11.1 U.S. qt / 9.2 imp. qt |
| Şanzıman | manuel 4 vites |
| Max. Hız | |
| Yakıt tüketimi | şehir d/şehir i/otoban/ortalama |
| 8.3-10.6/11.3-14.4/ 11.7-15 / 10.7 | |
15 Ocak 2015 Perşembe
Mercedes-Benz 200 (low compr.) (1973-1976)
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)








0 yorum:
Yorum Gönder