| Mercedes-Benz 280 (1976) | |
| Bu özelliklere sahip araçların üretim/ satış dönemi | Kasım 1975 - Kasım 1976 |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | 200-280 W114 W115 /8 |
| 1967-1976 | |
| Alt model | W114 Sedan Serie 2 |
| 1973-1976 | |
| Sınıf | Lüks orta sınıf |
| Kasa tipi | sedan |
| Uzunluk | 4966 mm / 195.5 in |
| Genişlik | 1770 mm / 69.7 in |
| Yükseklik | 1440 mm / 56.7 in |
| Yerden yükseklik | 170 mm / 6.7 in |
| Boş ağırlık | 1560 kg / 3439 lbs |
| Taşıma yükü | |
| Motor | Daimler-Benz M 110 |
| Silindir | Sıralı 6 |
| Motor kapasitesi | 2746 cm3 / 167.9 cui |
| Motor gücü net | 89.5 kW / 122 PS / 120 hp (SAE net) |
| / 4800 | |
| Motor gücü brüt | |
| Depo kapasitesi | 78 liter / 20.6 U.S. gal / 17.1 imp. gal |
| Yağ kapasitesi | 6 liter / 6.3 U.S. qt / 5.3 imp. qt |
| Soğutma suyu kapasitesi | 9.7 liter / 10.3 U.S. qt / 8.5 imp. qt |
| Şanzıman | Otomatik 4 vites |
| Max. Hız | |
| Yakıt tüketimi | şehir d/şehir i/otoban/ortalama |
| 10.3-13.1/15.9-20.4/13.3-17 / 14.1 |
6 Ocak 2015 Salı
Mercedes-Benz 280 (1975-1976) US
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)








0 yorum:
Yorum Gönder