Mercedes-Benz 280 SE 3.5 |
|
| Üretim aralığı | Mart 1971 - Eylül 1972 |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | S-Class 108 109 series |
| 1965-1972 | |
| Alt model | W108 S-Class Limousine (SE) |
| 1965-1972 | |
| Sınıf | Full lüks otomobil |
| Kasa tipi | sedan |
| Uzunluk | 4900 mm / 192.9 in |
| Genişlik | 1810 mm / 71.3 in |
| Yükseklik | 1440 mm / 56.7 in |
| Yerden yükseklik | 170 mm / 6.7 in |
| Boş ağırlık | 1555 kg / 3428 lbs |
| Taşıma yükü | 500 kg / 1102 lbs |
| Motor | Daimler-Benz M 116 E 35 |
| Silindir | V 8 |
| Motor hacmi | 3499 cm3 / 213.3 cui |
| Motor gücü net | 147 kW / 200 PS / 197 hp (DIN) |
| Şanzıman | Manuel 4 vites |
| Max. Hız | 210 km/h / 131 mph |
23 Kasım 2014 Pazar
Mercedes-Benz 280 SE 3.5 (1971-1972)
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)







0 yorum:
Yorum Gönder