Mercedes-Benz 280 SE 4.5 |
|
| Üretim aralığı | Mayıs 1971 - Eylül 1972 |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | S-Class 108 109 series |
| 1965-1972 | |
| Alt model | W108 S-Class Limousine (SE) |
| 1965-1972 | |
| Sınıf | Full lüks otomobil |
| Kasa tipi | sedan |
| Uzunluk | 4900 mm / 192.9 in |
| Genişlik | 1810 mm / 71.3 in |
| Yükseklik | 1440 mm / 56.7 in |
| Yerden yükseklik | 170 mm / 6.7 in |
| Boş ağırlık | 1675 kg / 3693 lbs |
| Taşıma yükü | 466 kg / 1027 lbs |
| Motor | Daimler-Benz M 117 E 45 |
| Silindir | V 8 |
| Motor hacmi | 4520 cm3 / 275.8 cui |
| Motor gücü net | 145.5 kW / 198 PS / 195 hp (DIN) |
| Şanzıman | Otomatik |
| Max. Hız | 200 km/h / 124 mph |
23 Kasım 2014 Pazar
Mercedes-Benz 280 SE 4.5 (1971-1972) US.
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)








0 yorum:
Yorum Gönder