| Mercedes-Benz 280 E | |
| ABD'de satışa sunulmuştur. | |
| Bu özelliklere sahip araçların üretim/ satış dönemi | Eylül 1979 - 1980 ortaları |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | 200-300 123 series |
| 1976-1986 | |
| Alt model | W123 Sedan Serie 2 |
| 1979-1982 | |
| Sınıf | Lüks orta sınıf |
| Kasa tipi | sedan |
| Uzunluk | 4849 mm / 190.9 in |
| Genişlik | 1786 mm / 70.3 in |
| Yükseklik | 1435 mm / 56.6 in |
| Yerden yükseklik | 165 mm / 6.5 in |
| Boş ağırlık | 1565 kg / 3450 lbs |
| Taşıma yükü | |
| Motor | Daimler-Benz M 110 |
| Silindir | Sıralı 6 |
| Motor kapasitesi | 2746 cm3 / 167.9 cui |
| Motor gücü net | 104.5 kW / 142 PS / 140 hp (SAE net) |
| / 5500 | |
| Motor gücü brüt | |
| Şanzıman | otomatik 4 vites |
| Max. Hız | |
| Yakıt tüketimi | şehir d./şehir iç/otoban/ort. |
| 9.2-11.7/14-17.9/11.9-15.2/12.5 |
15 Aralık 2014 Pazartesi
Mercedes-Benz 280 E (1979-1980) US
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)







0 yorum:
Yorum Gönder