| Mercedes-Benz 300 D | |
| ABD'de satışa sunulmuştur. | |
| Bu özelliklere sahip araçların üretim/ satış dönemi | Eylül 1979 - 1980 ortaları |
| Üretici | Mercedes-Benz |
| Model | 200-300 123 series |
| 1976-1986 | |
| Alt model | W123 Sedan Serie 2 |
| 1979-1982 | |
| Sınıf | Lüks orta sınıf |
| Kasa tipi | sedan |
| Uzunluk | 4849 mm / 190.9 in |
| Genişlik | 1786 mm / 70.3 in |
| Yükseklik | 1438 mm / 56.6 in |
| Yerden yükseklik | 165 mm / 6.5 in |
| Boş ağırlık | 1555 kg / 3428 lbs |
| Taşıma yükü | 460 kg / 1014 lbs |
| Motor | Daimler-Benz OM617 |
| Silindir | Sıralı 5 |
| Motor kapasitesi | 2998 cm3 / 183.2 cui |
| Motor gücü net | 62 kW / 84 PS / 83 hp (SAE net) |
| / 4400 | |
| Motor gücü brüt | |
| Şanzıman | otomatik 4 vites |
| Max. Hız | 150 km/h / 93 mph |
| Yakıt tüketimi | şehir d./şehir iç/otoban/ort. |
| 7.6-9.7 / 10.3-13.1 / 10.9-13.9 / 9.7 |
15 Aralık 2014 Pazartesi
Mercedes-Benz 300 D (1979-1980) US
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)








0 yorum:
Yorum Gönder